Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 338096-701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 338096-701 160 180f Auto Limit Switch
Item:
#1454305
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 338096-701 |
| Manufacturer Part # | 338096-701 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 338096-701 160 180f Auto Limit Switch
