Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 338096-702 Limit Switch Assembly
Item:
#1454304
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 338096-702 |
| Manufacturer Part # | 338096-702 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier 338096-702 Limit Switch Assembly
$14.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 338096-702 Limit Switch Assembly
