Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 343313-75101 Drain Pan
Item:
#1454308
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 343313-75101 |
| Manufacturer Part # | 343313-75101 |
| Height | 5" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier 343313-75101 Drain Pan
$210.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 343313-75101 Drain Pan
