Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other AZ2280-1A24A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier AZ2280-1A24A Power Relay 30 Amp 24 V Olt Coil
Item:
#1831492
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | AZ2280-1A24A |
| Manufacturer Part # | AZ2280-1A24A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier AZ2280-1A24A Power Relay 30 Amp 24 V Olt Coil
About this item
Product Details
Product Details
Carrier AZ2280-1A24A Power Relay 30 Amp 24 V Olt Coil