Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier EF39ZW023 Natural To Lp Gas Valve Conversion Kit
Item:
#1454479
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | EF39ZW023 |
| Manufacturer Part # | EF39ZW023 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier EF39ZW023 Natural To Lp Gas Valve Conversion Kit
$31.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier EF39ZW023 Natural To Lp Gas Valve Conversion Kit

