Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HC21ZS122 Inducer Motor
Item:
#1454486
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HC21ZS122 |
| Manufacturer Part # | HC21ZS122 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HC21ZS122 Inducer Motor
