Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HC40AQ231 Motor
Item:
#1454506
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HC40AQ231 |
| Manufacturer Part # | HC40AQ231 |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HC40AQ231 Motor
