Free Shipping
Free Shipping
$850.67
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HC41AE235 1/3hp 1075 Rpm 208 230v Blower Motor
Item:
#1454613
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HC41AE235 |
| Manufacturer Part # | HC41AE235 |
| Height | 7.15" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 14.65" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier HC41AE235 1/3hp 1075 Rpm 208 230v Blower Motor
$850.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HC41AE235 1/3hp 1075 Rpm 208 230v Blower Motor