Free Shipping
Free Shipping
$3,889.47
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other HD56AK653
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HD56AK653 1140 Rpm 208 230/460v 56y Motor
Item:
#1454643
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HD56AK653 |
| Manufacturer Part # | HD56AK653 |
| Height | 10" |
| Width | 12" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier HD56AK653 1140 Rpm 208 230/460v 56y Motor
$3,889.47
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HD56AK653 1140 Rpm 208 230/460v 56y Motor