Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other HH19ZH195
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HH19ZH195 Limit Switch
Item:
#1454678
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HH19ZH195 |
| Manufacturer Part # | HH19ZH195 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier HH19ZH195 Limit Switch
$37.33
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HH19ZH195 Limit Switch
