Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HK02LB008 Lp Pressure Switch
Item:
#1453461
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HK02LB008 |
| Manufacturer Part # | HK02LB008 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HK02LB008 Lp Pressure Switch
