Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other HK42FZ088
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier HK42FZ088 Control Board
Item:
#1454556
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | HK42FZ088 |
| Manufacturer Part # | HK42FZ088 |
| Height | 1.9" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier HK42FZ088 Control Board
