Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier KAALS0201LLS 3 8 24v Liquid Line Solenoid Valve Kit
Item:
#1454730
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | KAALS0201LLS |
| Manufacturer Part # | KAALS0201LLS |
| Height | 2.1" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier KAALS0201LLS 3 8 24v Liquid Line Solenoid Valve Kit
About this item
Product Details
Product Details
Carrier KAALS0201LLS 3 8 24v Liquid Line Solenoid Valve Kit
