Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other LA01EW032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier LA01EW032 30"dia 22deg 5/8" Cw 4blade Fan
Item:
#1454739
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | LA01EW032 |
| Manufacturer Part # | LA01EW032 |
| Height | 4" |
| Width | 30" |
| Depth | 31" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier LA01EW032 30"dia 22deg 5/8" Cw 4blade Fan
$348.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier LA01EW032 30"dia 22deg 5/8" Cw 4blade Fan