Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other LA01ZC003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier LA01ZC003 Fan Propellar
Item:
#1454588
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | LA01ZC003 |
| Manufacturer Part # | LA01ZC003 |
| Height | 0.55" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier LA01ZC003 Fan Propellar
