Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier LA11XA047 5.25"dia 1.625"wid Inducer Whl
Item:
#1454742
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | LA11XA047 |
| Manufacturer Part # | LA11XA047 |
| Height | 3.65" |
| Width | 10.85" |
| Depth | 14.55" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier LA11XA047 5.25"dia 1.625"wid Inducer Whl
$78.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier LA11XA047 5.25"dia 1.625"wid Inducer Whl
