Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier LH680534 Flame Sensor
Item:
#1454603
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | LH680534 |
| Manufacturer Part # | LH680534 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier LH680534 Flame Sensor
$43.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier LH680534 Flame Sensor

