Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier P291-4504RS 370 440v Round Run Capacitor 45 Mfd
Item:
#1454607
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | P291-4504RS |
| Manufacturer Part # | P291-4504RS |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier P291-4504RS 370 440v Round Run Capacitor 45 Mfd
About this item
Product Details
Product Details
Carrier P291-4504RS 370 440v Round Run Capacitor 45 Mfd