Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier P291-4574RS 45/7.5mfd 440v Rnd Run Capac
Item:
#1453468
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | P291-4574RS |
| Manufacturer Part # | P291-4574RS |
| Height | 7" |
| Width | 16" |
| Depth | 22" |
| Weight | 24.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier P291-4574RS 45/7.5mfd 440v Rnd Run Capac
$36.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier P291-4574RS 45/7.5mfd 440v Rnd Run Capac
