Free Shipping
Free Shipping
$2,047.80
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 16000-1142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 16000-1142 Ss Door Asy Hbu6 & 12
Item:
#1209936
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 16000-1142 |
| Manufacturer Part # | 16000-1142 |
| Height | 1.5" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 27.25" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 16000-1142 Ss Door Asy Hbu6 & 12
$2,047.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 16000-1142 Ss Door Asy Hbu6 & 12