Free Shipping
Free Shipping
$2,200.41
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 160009189
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 160009189 Door Asy Ph 1835
Item:
#1210365
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 160009189 |
| Manufacturer Part # | 160009189 |
| Height | 2" |
| Width | 23" |
| Depth | 60" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 160009189 Door Asy Ph 1835
$2,200.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 160009189 Door Asy Ph 1835