Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 16090-2740
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 16090-2740 Chip Warmer Leg Assembly
Item:
#1208826
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 16090-2740 |
| Manufacturer Part # | 16090-2740 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 6.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 16090-2740 Chip Warmer Leg Assembly
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 16090-2740 Chip Warmer Leg Assembly