Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 16090-3299
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 16090-3299 Sterno Drw Assembly Left 1600
Item:
#1454815
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 16090-3299 |
| Manufacturer Part # | 16090-3299 |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 16090-3299 Sterno Drw Assembly Left 1600
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 16090-3299 Sterno Drw Assembly Left 1600