$273.63
$282.48
Compare Price
You save
$8.85
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 160903972
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 160903972 Evo Cooling Fan Repl. Ki T
Item:
#1209109
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 160903972 |
| Manufacturer Part # | 160903972 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 160903972 Evo Cooling Fan Repl. Ki T
$273.63
$282.48
You save
$8.85
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 160903972 Evo Cooling Fan Repl. Ki T
