Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 16502-7513
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 16502-7513 Sliding Channel Left
Item:
#1208591
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 16502-7513 |
| Manufacturer Part # | 16502-7513 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 23.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 16502-7513 Sliding Channel Left
$191.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 16502-7513 Sliding Channel Left

