Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 165025631
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 165025631 Handle Fh 90
Item:
#1208954
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 165025631 |
| Manufacturer Part # | 165025631 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 165025631 Handle Fh 90
$124.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 165025631 Handle Fh 90
