Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 17020-0012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 17020-0012 Gasket For Door 29038 5140
Item:
#1454953
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 17020-0012 |
| Manufacturer Part # | 17020-0012 |
| Height | 3.6" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 17020-0012 Gasket For Door 29038 5140
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 17020-0012 Gasket For Door 29038 5140
