$184.77
$379.29
Compare Price
You save
$194.52
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 17020-2059 19 5/8 In X 46 1/2 4 Side D Gray Pvc Gasket
Item:
#1972691
Technical details
| Fits with Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 17020-2059 |
| Manufacturer Part # | 17020-2059 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Carter Hoffmann 17020-2059 19 5/8 In X 46 1/2 4 Side D Gray Pvc Gasket
$184.77
$379.29
You save
$194.52
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 17020-2059 19 5/8 In X 46 1/2 4 Side D Gray Pvc Gasket