Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 17020-2160
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 17020-2160 Hwu7 Door Gasket
Item:
#1208517
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 17020-2160 |
| Manufacturer Part # | 17020-2160 |
| Height | 3.45" |
| Width | 12.45" |
| Depth | 16.45" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 17020-2160 Hwu7 Door Gasket
$310.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 17020-2160 Hwu7 Door Gasket