Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 17020-2178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 17020-2178 Door Gasket Hbu6 12
Item:
#1208685
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 17020-2178 |
| Manufacturer Part # | 17020-2178 |
| Height | 6.6" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 17020-2178 Door Gasket Hbu6 12
$268.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 17020-2178 Door Gasket Hbu6 12

