Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 170202035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 170202035 Gasket Assy Phs 250
Item:
#1208592
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 170202035 |
| Manufacturer Part # | 170202035 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 170202035 Gasket Assy Phs 250
$326.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 170202035 Gasket Assy Phs 250