Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18050-0060
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18050-0060 5/16 18x1 1/2 Hex Hd Plt D
Item:
#1209132
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18050-0060 |
| Manufacturer Part # | 18050-0060 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18050-0060 5/16 18x1 1/2 Hex Hd Plt D
$5.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18050-0060 5/16 18x1 1/2 Hex Hd Plt D