Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 180530091
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 180530091 6 32 X 9/16 Phil Flat Ss
Item:
#1209001
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 180530091 |
| Manufacturer Part # | 180530091 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 180530091 6 32 X 9/16 Phil Flat Ss
$5.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 180530091 6 32 X 9/16 Phil Flat Ss
