Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 183014150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 183014150 4swivel Grey W/ball
Item:
#1208361
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 183014150 |
| Manufacturer Part # | 183014150 |
| Height | 3.3" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 183014150 4swivel Grey W/ball
$150.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 183014150 4swivel Grey W/ball
