Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 183016217
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 183016217 6blk Performa Rigid Cas T
Item:
#1208362
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 183016217 |
| Manufacturer Part # | 183016217 |
| Height | 4.45" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 4.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 183016217 6blk Performa Rigid Cas T
$180.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 183016217 6blk Performa Rigid Cas T
