Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 183030080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 183030080 Ss Flush Pull Handle
Item:
#1209202
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 183030080 |
| Manufacturer Part # | 183030080 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 183030080 Ss Flush Pull Handle
$67.54
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 183030080 Ss Flush Pull Handle