Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18314-0070
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18314-0070 Ss Pan 10x12x2 1/2 30222
Item:
#1208499
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18314-0070 |
| Manufacturer Part # | 18314-0070 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18314-0070 Ss Pan 10x12x2 1/2 30222
$139.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18314-0070 Ss Pan 10x12x2 1/2 30222