Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18400-2015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18400-2015 Spring Slim Base17/7 Ss
Item:
#1208400
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18400-2015 |
| Manufacturer Part # | 18400-2015 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18400-2015 Spring Slim Base17/7 Ss
$84.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18400-2015 Spring Slim Base17/7 Ss

