Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18600-0016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18600-0016 Thermostat 255 Deg.
Item:
#1454976
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18600-0016 |
| Manufacturer Part # | 18600-0016 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18600-0016 Thermostat 255 Deg.
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18600-0016 Thermostat 255 Deg.
