Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18601-0070
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18601-0070 Clear Lite 120v
Item:
#1454836
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18601-0070 |
| Manufacturer Part # | 18601-0070 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18601-0070 Clear Lite 120v
$101.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18601-0070 Clear Lite 120v
