Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18602-0083
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18602-0083 Toggle Switch 25a 120 250
Item:
#1455016
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18602-0083 |
| Manufacturer Part # | 18602-0083 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18602-0083 Toggle Switch 25a 120 250
$189.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18602-0083 Toggle Switch 25a 120 250
