Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18602-0105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18602-0105 Hp58 Grease Baffle Filte R
Item:
#1208404
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18602-0105 |
| Manufacturer Part # | 18602-0105 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 27.25" |
| Weight | 5.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18602-0105 Hp58 Grease Baffle Filte R
$247.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18602-0105 Hp58 Grease Baffle Filte R

