Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186020075
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186020075 On/off Swtch Grn 250vdpd T
Item:
#1149685
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186020075 |
| Manufacturer Part # | 186020075 |
| Height | 1" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186020075 On/off Swtch Grn 250vdpd T
$121.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186020075 On/off Swtch Grn 250vdpd T
