$175.89
$179.57
Compare Price
You save
$3.68
(2%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186020174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186020174 Grease Baffle Pcf14
Item:
#1208923
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186020174 |
| Manufacturer Part # | 186020174 |
| Height | 1.35" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 1.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186020174 Grease Baffle Pcf14
$175.89
$179.57
You save
$3.68
(2%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186020174 Grease Baffle Pcf14