Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186035045
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186035045 Fan Blade 6.25 Dia
Item:
#1210349
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186035045 |
| Manufacturer Part # | 186035045 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186035045 Fan Blade 6.25 Dia
$61.22
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186035045 Fan Blade 6.25 Dia