Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186040042
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186040042 16/3 So Wire 600v 90deg C
Item:
#1209981
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186040042 |
| Manufacturer Part # | 186040042 |
| Height | 0.45" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186040042 16/3 So Wire 600v 90deg C
$118.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186040042 16/3 So Wire 600v 90deg C