Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18606-0090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18606-0090 L5 15p Flng Inlet H4716
Item:
#1208773
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18606-0090 |
| Manufacturer Part # | 18606-0090 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18606-0090 L5 15p Flng Inlet H4716
$125.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18606-0090 L5 15p Flng Inlet H4716