Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18608-0013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18608-0013 Dial 2 1/4 D Off 200 80
Item:
#1134258
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18608-0013 |
| Manufacturer Part # | 18608-0013 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18608-0013 Dial 2 1/4 D Off 200 80
$83.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18608-0013 Dial [ 2-1/4" Dia ] [ Off-200-80] [mount .187"] [d-stem, Position Left ] 2 Screws, Carter Hoffmann Fh90

