Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186080030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186080030 Cook&hold Knob Dig.cont.
Item:
#1209701
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186080030 |
| Manufacturer Part # | 186080030 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186080030 Cook&hold Knob Dig.cont.
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186080030 Cook&hold Knob Dig.cont.
