Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18614-0306
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18614-0306 Housing C1281 1
Item:
#1210045
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18614-0306 |
| Manufacturer Part # | 18614-0306 |
| Height | 3.45" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18614-0306 Housing C1281 1
$180.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18614-0306 Housing C1281 1

